אודות

אודות

אלון גבאי

נעים להכיר ! אני אלון גבאי, מהנדס תעשיה וניהול, יועץ משכנתאות מוסמך וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות, בעשר השנים האחרונות כיהנתי כסמנכ“ל כספים בחברת ”Quick Link 011“ והתמחיתי בגיוס כספים לעסקים, לפרוייקטי נדל“ן ולפרוייקטים עסקיים.

ב 2019 החלטתי להתמקד במגזר הפרטי ולהביא את כל הידע והניסיון שצברתי בעבודה מול הבנקים ומול גופים פיננסיים, לטובת ציבור נוטלי המשכנתאות והקמתי את ”אפקטיב משכנתאות“.

בראייתי, משק בית צריך להתייחס אל עצמו כעל יחידה עסקית. בדומה לעסק, גם משק הבית נוצר, מבסס את עצמו, גדל ומתרחב. הוא מחזיק חשבונות בנקים, רכוש, מקורות הכנסה, יש לו גם הוצאות רבות, ומכאן, שיש לבצע מאזן וביקורת גם במשק הבית. נוכחתי שמשק בית שמנהל את עצמו בראיה עסקית יכול לצמוח ולשגשג.

ניהול ותכנון נכון יביא לרכישת נכס בצורה נוחה, ובהמשך, לרכישת נכס נוסף, או יותר, כהשקעות מניבות פסיביות, שמממנות את עצמן. מצד שני, חוסר תכנון וחוסר הבנה של המציאות הכלכלית יכול להביא את משק הבית לשקיעה, חסרון כיס, קשיים ומצוקה לכל המשפחה. הבדל משמעותי מאוד הוא ההבנה שיש לעשות את התכנון כבר בהתחלה. ככל שתקדימו לתכנן ולבצע כך תגיעו לרווחה כלכלית מוקדם יותר.

אני כאן כדי לכוון אתכם ולעזור לכם לעשות את ההשקעה החשובה ביותר שלכם – משכנתה לבית משלכם. ואם כבר רכשתם בית, נבדוק איך לייעל ולשפר את המשכנתה הקיימת, להוריד את ההחזרים החודשיים ואת סכום היתרה הכוללת בכדי להוריד את העול הכספי המונח עליכם, לייצב אתכם ואח“כ להוביל אתכם לצמיחה.