תהליך הייעוץ

תהליך הייעוץ

פגישת היכרות

1

פגישת היכרות

נפגש כדי להכיר אתכם לעומק. נבין את הצרכים והאילוצים שלכם, מצבכם המשפחתי, הפיננסי והתעסוקתי, אפשרויות הקידום, שינויים צפויים, מהו נטל ההוצאות, גובה ההכנסה הפנויה, סוג העסקה שרוצים לבצע, פרטי העסקה, הון עצמי קיים, עלויות, ועוד. בפגישה זו גם נסביר לכם את כל התקנות והכללים של הבנקים, מה הם ידרשו, איך להתגבר על מכשולים, איך נבצע תכנון חכם וצופה פני עתיד עבורכם ועוד. הכרות זו חשובה ביותר לתכנון המיטבי עבורכם.

ביצוע תכנון
מותאם אישית

2

ביצוע תכנון מותאם אישית

אחרי שהכרנו אתכם והבנו מה האינטרסים שלכם, אנחנו יודעים כמה הון עצמי יש לנו ואיזה סכום אנחנו צריכים, נבצע תכנון מפורט למשכנתה: באיזה מסלולים נשתמש, לאיזה תקופה יהיה כל מסלול, מהם הסכומים בכל מסלול, גובה ההחזר החודשי והשארת פתח לשינויים עתידיים ללא תשלום קנסות לבנק.

ביצוע מכרז
ריביות

3

ביצוע מכרז ריביות

אנו עובדים עם כל הבנקים כל יום – כל היום, ויודעים לאתר את הבנק והסניף הספציפי המתאים ביותר (טיפ – הם עובדים עם יעדים ותיגמולים כך שחשוב לאתר את סניף ה"רעב" ביותר), על מנת להשיג את התנאים והריביות הטובים ביותר. החסכון הכספי הממוצע – עשרות אלפי שקלים!  מזכיר, במשכנתה של מיליון שח לשלושים שנה, הפחתת ריבית אפילו של אחוז בלבד תביא לחסכון של כ 170,000 שח !

בירוקרטיה
ופרוצדורות

4

בירוקרטיה ופרוצדורות

נחסוך לכם זמן רב בקביעות ופגישות עם בנקים – אנחנו נעשה את זה עבורכם. אנחנו מכירים את התהליכים ואת הניירת הדרושה. נכין לבנק תיק מושלם מראש, נלווה אתכם בתהליך ונקצר משמעותית את זמן ההמתנה לאישורים.

מעקב רצוף אחר
תנאי המשכנתא

5

מעקב רצוף אחר תנאי המשכנתא

אורך חיי משכנתה הוא עשרות שנים בהן קורים שינויים בתא המשפחתי, בתעסוקה, בריביות וכ'. אנו עוקבים ומתעדכנים כל הזמן בשינויי הריביות, המדד והנחיות בנק ישראל. במידה ותנאי המשק השתנו לטובתכם, נעדכן אתכם ונדע לבצע את ההתאמות הנכונות (מיחזור הלוואה, תוספת סכום או החזר סכום וכ' ) בכדי לשפר את התנאים והתשלומים.